Страници

вторник, 13 юли 2021 г.

В Дискусионния клуб тази вечер: Разбирате ли, че Славчу ви прави будали?



Освен това смятам, че нашият "Картаген" - масовото българско безразличие спрямо истината и свободата! - е крайно време да бъде разрушен...




Търсете по книжарниците книгата на философа Ангел Грънчаров ЕРОТИКА И СВОБОДА (с подзаглавие Практическа психология на пола, секса и любовта), 8.00 лв., изд. ИЗТОК-ЗАПАД, 2007 г., разм. 20/14 см., мека подвързия, ISBN 978-954-321-332-0, 168 стр. Една книга, създадена с цел да облекчи разбирането от младите хора на най-значими за живота проблеми, по които сме длъжни да имаме цялата достижима яснота. Всеки трябва да достигне до своята лична истина, без която трудно се живее, без която животът ни се превръща в абсурд. Книгата ЕРОТИКА И СВОБОДА е написана за тия, които живеят с духа на новото, на завърналия се при себе си човешки живот и на свободата.

3 коментара:

  1. Анонимен13.07.21 г., 20:52

    Не е вярно, че имате антитела. Боледувахте преди повече от 6 месеца. Вече нямате никакви.

    ОтговорИзтриване
  2. Спартак14.07.21 г., 16:20

    Мисля, че връзката прекъсва, когато се ползва безжичен или мобилен интернет от чужбина. Имаше и при мен прекъсвания и 1-2 секунди разминаване в разговора.

    ОтговорИзтриване
  3. Интересно е, че няколко часа по-рано разговарях по месинджъра (с видео) със същите тези двама български англичани и връзката беше перфектна. Защо се влоши няколко часа по-късно не зная. И в двата случая те бяха в в движение с кола (ван). Оказа се, че по време на дискусията в клуба им е паднала батериата и затова им прекъсна връзката.

    ОтговорИзтриване

Ще се радвам ако идването Ви тук пробуди у Вас такова настроение, че все по-често да сте мой гост!

Коментирайте смело, ползвайте се от свободата си. Уважавайте истината, презирайте лъжата и лъжците. Коментарите са напълно свободни, единственият ограничител е Вашето собствено възпитание!

На простаците бих дал съвет изобщо да не идват в блога ми; той не е за тях: с техния свят нямаме нищо общо. Но ако много държат да си показват простотията и мерзавщината, давам им тази възможност - с оглед народът да види какво представляват и по този начин да може да се отврати не само от простаците и мерзавците, но и от простащината и от мерзавщините изобщо!