Роден е на 1 март 1964 г.
Той беше най-добрият човек, когото съм познавал. Живя тихо, без да е обидил някой. Починал е тази нощ в съня си.
Бог да го прости!
Нека душата ти да почива в мир, скъпи братко!
Ще се радвам ако идването Ви тук пробуди у Вас такова настроение, че все по-често да сте мой гост!
Коментирайте смело, ползвайте се от свободата си. Уважавайте истината, презирайте лъжата и лъжците. Коментарите са напълно свободни, единственият ограничител е Вашето собствено възпитание!
На простаците бих дал съвет изобщо да не идват в блога ми; той не е за тях: с техния свят нямаме нищо общо. Но ако много държат да си показват простотията и мерзавщината, давам им тази възможност - с оглед народът да види какво представляват и по този начин да може да се отврати не само от простаците и мерзавците, но и от простащината и от мерзавщините изобщо!
Моите съболезнования, Ангеле. Имаш нужда от подкрепа в този момент.
ОтговорИзтриванеТоми Томев.
Моите съболезнования! Тежко е да загубиш близък човек, но ако го носиш в сърцето си, той винаги ще е с теб! Мир на праха му! Парпулов
ОтговорИзтриванеМоите съболезнования!
ОтговорИзтриванеБог да го прости!
Каменов
Благодаря!
ОтговорИзтриванеС теб съм Духовни ми Приятелю и в този час!
ОтговорИзтриванеСмъртта в съня е ...Смърт!
Поклон от живите и
да продължим Живота!
Участ и съдба на всеки!
2015.04.20г. Владимир Петков-Трашов
Съболезнования, Приятелю.
ОтговорИзтриванеИ аз изгубих много скъпи за мен хора. ТЕЖКО Е!!! Животът и смъртта са в едно - не можем да го променим.