Страници

вторник, 12 май 2015 г.

Комунизмът произвеждаше масово, в изобилие само един продукт: идиотизъм, малоумие, дебилизъм



Комунизмът произвеждаше масово, в изобилие само един продукт (докато всичко останало беше крайно дефицитно, оскъдно, той произвеждаше, знаем, предимно каквато искате мизерия), та значи комунизмът в изобилие произвеждаше само ето този продукт: идиотизъм, малоумие, дебилизъм сред широките простонародни и простодушни народни маси.

На ония, които се чудят защо тия неща, именно идиотизмът, малоумието, дебилизма, простащината са така масово разпространени в наше време, ще кажа нещо, което е съвсем близко до ума, обяснението на случващото се в наше време е: сега просто берем горчивите плодове на онова, което комунизмът така усърдно пося в главите на хората...

Горното е по повод на публикация със заглавие: Обичат комунизмо-социализма само ония, които са се облагодетелствали материално от него, по която сякаш има плахи опити за отпочване на някаква дискусия.

Абонирайте се! Подкрепете свободната мисъл и свободното слово в България тъкмо когато те са в страшна немилост!  (Забележка: Можете да получавате броевете на в-к ГРАЖДАНИНЪ за 2011 г. ако пишете на имейл angeligdb [@] abv.bg)

Няма коментари:

Публикуване на коментар

Ще се радвам ако идването Ви тук пробуди у Вас такова настроение, че все по-често да сте мой гост!

Коментирайте смело, ползвайте се от свободата си. Уважавайте истината, презирайте лъжата и лъжците. Коментарите са напълно свободни, единственият ограничител е Вашето собствено възпитание!

На простаците бих дал съвет изобщо да не идват в блога ми; той не е за тях: с техния свят нямаме нищо общо. Но ако много държат да си показват простотията и мерзавщината, давам им тази възможност - с оглед народът да види какво представляват и по този начин да може да се отврати не само от простаците и мерзавците, но и от простащината и от мерзавщините изобщо!