Страници

сряда, 20 май 2015 г.

Размисли и разни спомени, свързани с благодатната съдба на един нашенски "ентелектуалец"







Тези три клипчета са едно цяло, поредица, просто единният разказ е записан в тях трите. Нямам познанията да ги свържа в един. Апропо, това не е запис на утрешното предаване "На Агората...", за него съм направил друг клип. А тук само тествах камерата, така да се каже...

Търсете по книжарниците книгата на философа Ангел Грънчаров ЕРОТИКА И СВОБОДА (с подзаглавие Практическа психология на пола, секса и любовта), 8.00 лв., изд. ИЗТОК-ЗАПАД, 2007 г., разм. 20/14 см., мека подвързия, ISBN 978-954-321-332-0, 168 стр. Една книга, създадена с цел да облекчи разбирането от младите хора на най-значими за живота проблеми, по които сме длъжни да имаме цялата достижима яснота. Всеки трябва да достигне до своята лична истина, без която трудно се живее, без която животът ни се превръща в абсурд. Книгата ЕРОТИКА И СВОБОДА е написана за тия, които живеят с духа на новото, на завърналия се при себе си човешки живот и на свободата.

4 коментара:

  1. Анонимен20.05.15 г., 18:36

    Видеоклипчетата са хубави исторически документи, но е добре да се структурират и мислите да се синтезират и концентрират. Според мен всичко важно, което се съобщава на света, трябва да се формулира прецизно, по възможност кратко, ясно и стегнато, без да се разводнява.

    ОтговорИзтриване
  2. Направете едно клипче, което да ни служи като образец, давайте, създайте образцово клипче, за да ни научите как се прави това...

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен21.05.15 г., 14:49

    За Грънчаров критиката е като тамяна за дявола. Веднага се засяга фундаментално и започна да фърля истерически слюнки. Шушумига... :)

    ОтговорИзтриване
  4. Другарко, контролирайте се! :-) Може да ме мразите колкото си искате, но си подбирайте думите по мой адрес. Аз съм тук стопанинът. За лоша и грозна дума по май адрес, казана ми от гост, ще Ви изгоня без да мигне окото. То е същото като да плюеш върху килима ако ми дойдеш на гости в моя дом. Сега Ви прощавам, щото съм добряк, но при още една проява ще се чудите как по-бързо да си тръгнете. Поняла меня?

    ОтговорИзтриване

Ще се радвам ако идването Ви тук пробуди у Вас такова настроение, че все по-често да сте мой гост!

Коментирайте смело, ползвайте се от свободата си. Уважавайте истината, презирайте лъжата и лъжците. Коментарите са напълно свободни, единственият ограничител е Вашето собствено възпитание!

На простаците бих дал съвет изобщо да не идват в блога ми; той не е за тях: с техния свят нямаме нищо общо. Но ако много държат да си показват простотията и мерзавщината, давам им тази възможност - с оглед народът да види какво представляват и по този начин да може да се отврати не само от простаците и мерзавците, но и от простащината и от мерзавщините изобщо!