Страници

сряда, 10 август 2016 г.

Милиционеро-комунистическият идиотизъм засенчи самия себе си!



По повод на БСП и АБВ се обединиха зад кандидатурата на ген. Радев за президент ми се наложи да напиша следната кратка реплика във Фейсбук:

Другарите комунисти явно са решили да подарят президентското кресло на другарите милиционери от ГЕРБ. Най-вероятно на това кресло ще седне продължителят на дялото на непрежалимия другар Тодор Живков! :-) Ша съ разрева от... кеф, такъв идиотизъм не се среща всеки ден даже и у нас!!!

Тия милиционеро-комунисти хем са станали прекалено нагли, хем са удивително прости, хем са си все същите национални предатели, щото за да се разиграе този вариант няма съмнение, че са получили директива по линия на КГБ-ДС, която стриктно изпълняват...

Освен това аз, Ангел Грънчаров, се чувствам длъжен отново да ви напомня, че нашият български Картаген е крайно време да бъде разрушен...

Търсете по книжарниците книгата на философа Ангел Грънчаров ЕРОТИКА И СВОБОДА (с подзаглавие Практическа психология на пола, секса и любовта), 8.00 лв., изд. ИЗТОК-ЗАПАД, 2007 г., разм. 20/14 см., мека подвързия, ISBN 978-954-321-332-0, 168 стр. Една книга, създадена с цел да облекчи разбирането от младите хора на най-значими за живота проблеми, по които сме длъжни да имаме цялата достижима яснота. Всеки трябва да достигне до своята лична истина, без която трудно се живее, без която животът ни се превръща в абсурд. Книгата ЕРОТИКА И СВОБОДА е написана за тия, които живеят с духа на новото, на завърналия се при себе си човешки живот и на свободата.

3 коментара:

  1. Анонимен10.08.16 г., 19:45

    Българският генерал Радев, на който НАТО му тежи като Ньойския договор. Захвърлете оковите и отивайте в свободен Воронеж, другарю генерал!

    Константин Павлов

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен11.08.16 г., 8:43

    Май ще станем наистина "бананова република"! Дано само комунистите "пуснат" за Нова година банани! (хи)

    Radomir Parpulov

    ОтговорИзтриване
  3. Ще ручаме картофи место банани... поне ще са наши, патриотични картофи, а не вносни, империалистически... :-)

    ОтговорИзтриване

Ще се радвам ако идването Ви тук пробуди у Вас такова настроение, че все по-често да сте мой гост!

Коментирайте смело, ползвайте се от свободата си. Уважавайте истината, презирайте лъжата и лъжците. Коментарите са напълно свободни, единственият ограничител е Вашето собствено възпитание!

На простаците бих дал съвет изобщо да не идват в блога ми; той не е за тях: с техния свят нямаме нищо общо. Но ако много държат да си показват простотията и мерзавщината, давам им тази възможност - с оглед народът да види какво представляват и по този начин да може да се отврати не само от простаците и мерзавците, но и от простащината и от мерзавщините изобщо!