ПРИМЕР ЗА ПЪЛНА, ЗА ПОТРЕСАВАЩА "ДЕМОКРАТИЧНА" ИДИОТЩИНА:
На диктатурата на султан Ердоган отвори път настояването на Европа (в преговорния процес за присъединяването на Турция към ЕС) "недемократични традиции" в кемалистка Турция от рода на конституционното положение, че военните са гаранти на светския характер на държавата, т.е. са пазители на демокрацията да отпаднат, да бъдат премахнати!
И по този начин тъпи, изкукуригали "прекалено демократични" европейски баби спомогнаха да се роди диктатора Ердоган - защото премахнаха главната спирачка пред диктатурата в Турция, установена от тъй мъдрия Мустафа Кемал Ататюрк!
Ако Европа не се беше намесила и не беше подпомогнала Ердоган да ликвидира особения статут на военните (по Конституцията на Мустафа Кемал), сега султан Ердоган щеше да бъде на точното място, което му се полага: в затвора! И щеше да изнася патетични фюрерски речи не на цяла Турция, а само на приятелите си по мъжки ласки от своето затворническо отделение!
Освен това аз, Ангел Грънчаров, се чувствам длъжен отново да ви напомня, че нашият "български" - т.е. мутро-ченгесарски и кагебистко-руско-путински - Картаген е крайно време да бъде разрушен...
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Ще се радвам ако идването Ви тук пробуди у Вас такова настроение, че все по-често да сте мой гост!
Коментирайте смело, ползвайте се от свободата си. Уважавайте истината, презирайте лъжата и лъжците. Коментарите са напълно свободни, единственият ограничител е Вашето собствено възпитание!
На простаците бих дал съвет изобщо да не идват в блога ми; той не е за тях: с техния свят нямаме нищо общо. Но ако много държат да си показват простотията и мерзавщината, давам им тази възможност - с оглед народът да види какво представляват и по този начин да може да се отврати не само от простаците и мерзавците, но и от простащината и от мерзавщините изобщо!