Страници

четвъртък, 8 март 2018 г.

Сега вече усещате ли се как хубаво ви работят чрез медиите проклетите уж прости управляващи ченгета?!



Борисов по телефона докладва на "големио началник у Кремъл", именно таваришч Путин, че щял да строи АЕЦ "Белене", втората руска атомна централа на българска територия! Вие разбрахте ли за тази "толкова незначителна" новина покрай суматохата около тъй "спонтанните" демонстрации в защита на тъй героичния стрелящ по крадливи цигани лекар от Пловдив?!

Дали пък тази медийна шумотевица около подвизите на лекаря-бабаит не беше изобретена само и само за това щото природонаселението ни даже и да не разбере за първата истински важна новина? (За строежа на Белене ще плащат и още неродените българчета!)

Освен това смятам, че нашият "Картаген" - масовото българско безразличие спрямо истината и свободата! - е крайно време да бъде разрушен...

Търсете по книжарниците книгата на философа Ангел Грънчаров БЪЛГАРСКАТА ДУША И СЪДБА (с подзаглавие Идеи към нашата философия на живота, историята и съвременността), 12.00 лв., изд. ИЗТОК-ЗАПАД, 2007 г., разм. 20/14 см., мека подвързия, ISBN 978-954-321-375-7, 354 стр. Книгата е новаторски опит за по-цялостно представяне и описание на битуващите в нашето съзнание исторически и "народопсихологични" комплекси, които определят и нашите реакции спрямо съвременните реалности на живота ни. Авторът търси смисъла, който се крие в случващото се с нас самите, изхождайки от предпоставката, че ясното съзнание за това какви сме като индивиди и като нация е основа на така необходимата ни промяна към по-добро. А този е залогът за бъдещия ни просперитет.

Няма коментари:

Публикуване на коментар

Ще се радвам ако идването Ви тук пробуди у Вас такова настроение, че все по-често да сте мой гост!

Коментирайте смело, ползвайте се от свободата си. Уважавайте истината, презирайте лъжата и лъжците. Коментарите са напълно свободни, единственият ограничител е Вашето собствено възпитание!

На простаците бих дал съвет изобщо да не идват в блога ми; той не е за тях: с техния свят нямаме нищо общо. Но ако много държат да си показват простотията и мерзавщината, давам им тази възможност - с оглед народът да види какво представляват и по този начин да може да се отврати не само от простаците и мерзавците, но и от простащината и от мерзавщините изобщо!