Страници

неделя, 22 април 2018 г.

(С)помен за моя скъп брат Ивайло



Тази сутрин Фейсбук ми напомни, че в понеделник, на 20 април 2015 г., т.е. преди три години почина моя брат: Почина брат ми Ивайло. Фейсбук стори това като ми напомни, че на този ден съм публикувал ето какво:

22 април 2015 г.:

А тази снимка е от 1982-ра. Новобранците от поделението в Петрич. Сред тях е брат ми. Крайният вляво в редицата на стоящите войници-граничари, които скоро ще се пръснат по заставите.

Така изглеждаше брат ми преди да се разболее.

Така искам да го запомня...



Да, точно преди три години почина моя брат Ивайло, най-добрият човек, когото съм познавал! Бог да го прости!











Ивайло с баща ни Иван, Бог да го прости! (той почина през 1992 г.)



Ивайло и майка; майка почина съвсем наскоро, преди месец; нейната душа вече е при душата на своя син, на моя скъп брат...



Освен това смятам, че нашият "Картаген" - масовото българско безразличие спрямо истината и свободата! - е крайно време да бъде разрушен...

Търсете по книжарниците книгата на философа Ангел Грънчаров ЕРОТИКА И СВОБОДА (с подзаглавие Практическа психология на пола, секса и любовта), 8.00 лв., изд. ИЗТОК-ЗАПАД, 2007 г., разм. 20/14 см., мека подвързия, ISBN 978-954-321-332-0, 168 стр. Една книга, създадена с цел да облекчи разбирането от младите хора на най-значими за живота проблеми, по които сме длъжни да имаме цялата достижима яснота. Всеки трябва да достигне до своята лична истина, без която трудно се живее, без която животът ни се превръща в абсурд. Книгата ЕРОТИКА И СВОБОДА е написана за тия, които живеят с духа на новото, на завърналия се при себе си човешки живот и на свободата.

Няма коментари:

Публикуване на коментар

Ще се радвам ако идването Ви тук пробуди у Вас такова настроение, че все по-често да сте мой гост!

Коментирайте смело, ползвайте се от свободата си. Уважавайте истината, презирайте лъжата и лъжците. Коментарите са напълно свободни, единственият ограничител е Вашето собствено възпитание!

На простаците бих дал съвет изобщо да не идват в блога ми; той не е за тях: с техния свят нямаме нищо общо. Но ако много държат да си показват простотията и мерзавщината, давам им тази възможност - с оглед народът да види какво представляват и по този начин да може да се отврати не само от простаците и мерзавците, но и от простащината и от мерзавщините изобщо!