Страници

неделя, 22 април 2018 г.

Антипутински народни песни



Перестань содержать тот бордель что зовется Москвою! Избавься от банды Кремлевской!

#МузыкальныеУсы: Единственный плюс от продуктовых контрсанкций - это появление вот таких замечательных народных песен.



Чуйте почти всички останали песни на същия изпълнител, Вадим Дубовский:







"Гимн антирашистов", "Я скажу тебе Русь", "Песня об уродине", "И вновь продолжается ад", "Антиконвойный марш"… – эти и другие клипы "поющего дальнобойщика" Вадима Дубовского стали впечатляющим сатирическим откликом на российско-украинский конфликт. Они записываются прямо за рулем грузовика: Вадим Дубовский использует советские мелодии, но сам сочиняет новые слова. Вадим родился в Донецке, переехал в Ростовскую область, потом в Киев, и уже больше 10 лет живет в Чикаго. Клипы "поющего дальнобойщика" пользуются огромным успехом, их видели сотни тысяч человек.

О своей жизни, песнях и политических взглядах Вадим Дубовский рассказал Радио Свобода.

















Освен това смятам, че нашият "Картаген" - масовото българско безразличие спрямо истината и свободата! - е крайно време да бъде разрушен...

Търсете по книжарниците забележителната книга на философа Ангел Грънчаров ИЗВОРИТЕ НА ЖИВОТА: вечното в класическата и модерната философия, изд. ИЗТОК-ЗАПАД, февр. 2009 г., 520 стр. Книгата ИЗВОРИТЕ НА ЖИВОТА, външно погледнато, е систематичен курс по философия, в който обаче твърде експресивно се тълкуват и вечните въпроси, вълнуващи човешките същества на тази земя. Подобна форма, именно курс лекции по философия, осигурява на автора така потребната живост, непосредственост и свобода в общуването със съзнанието на читателя. През цялото време той се стреми да бъде близо и да не изневерява на ония неизбежни сърдечни трепети, благодарение на които човекът става човек – и личност, разбира се. Опитва се да приобщава съзнанието на читателя към така вълнуващата мисловност на непреходното, която именно е истинското богатство на човека.

3 коментара:

  1. Анонимен22.04.18 г., 22:32

    Вие имате заболяване, Грънчаров. Моля, лекувайте се!

    ОтговорИзтриване
  2. Тъй ли, другарко путинке? :-) А може би целият свят също така е болен? :-) Само вий, путинките, сте здрави, тъй ли? :-)

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен23.04.18 г., 8:22

    "Вие имате заболяване, Грънчаров. Моля, лекувайте се!"
    Гражданите със заболяване не могат ли да изразяват свободно мнението си? Що за комуноидни рестрикции?!

    ОтговорИзтриване

Ще се радвам ако идването Ви тук пробуди у Вас такова настроение, че все по-често да сте мой гост!

Коментирайте смело, ползвайте се от свободата си. Уважавайте истината, презирайте лъжата и лъжците. Коментарите са напълно свободни, единственият ограничител е Вашето собствено възпитание!

На простаците бих дал съвет изобщо да не идват в блога ми; той не е за тях: с техния свят нямаме нищо общо. Но ако много държат да си показват простотията и мерзавщината, давам им тази възможност - с оглед народът да види какво представляват и по този начин да може да се отврати не само от простаците и мерзавците, но и от простащината и от мерзавщините изобщо!