Страници

неделя, 6 юни 2021 г.

Кой кого всъщност е нападнал: СССР - Германия или Германия - СССР?

 

 

Освен това смятам, че нашият "Картаген" - масовото българско безразличие спрямо истината и свободата! - е крайно време да бъде разрушен...






Абонирайте се! Подкрепете свободната мисъл и свободното слово в България тъкмо когато те са в страшна немилост!  (Забележка: Можете да получавате броевете на в-к ГРАЖДАНИНЪ за 2011 г. ако пишете на имейл angeligdb [@] abv.bg)

4 коментара:

  1. Анонимен7.06.21 г., 6:48

    Знам, че СССР имат настъпателна военна доктрина и нямат подготвен предварителен план за сериозна отбрана и отстъпление в дълбочина преди Германия да ги нападне.

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен7.06.21 г., 6:49

    Хитлер напада СССР само 2 седмици преди руснаците да тръгнат към Германия.

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен7.06.21 г., 6:49

    В това клипче се говори, че ударът от страна на СССР е щял да бъде дори още по-рано, някъде около 22-23 юни, съвсем едновременно! Няколко часа по-рано немците са ударили...

    ОтговорИзтриване
  4. Бачо Кольо8.06.21 г., 10:05

    "Анонимен Анонимен каза...
    Хитлер напада СССР само 2 седмици преди руснаците да тръгнат към Германия."

    Анонимниче, не се мъчи да интерпретираш историческите факти. По-лесно е да ги нагласиш към собствения си мироглед. Например можеш да напишеш:
    "Сталин напада Германия две седмици преди хитлеристите да тръгнат към СССР."
    Няма да имаш никакъв проблем. България вече е пълна със зомвита и неграмотници и всяка лъжа и особено всяка манипулация минава безпроблемно.

    Дерзай!

    ОтговорИзтриване

Ще се радвам ако идването Ви тук пробуди у Вас такова настроение, че все по-често да сте мой гост!

Коментирайте смело, ползвайте се от свободата си. Уважавайте истината, презирайте лъжата и лъжците. Коментарите са напълно свободни, единственият ограничител е Вашето собствено възпитание!

На простаците бих дал съвет изобщо да не идват в блога ми; той не е за тях: с техния свят нямаме нищо общо. Но ако много държат да си показват простотията и мерзавщината, давам им тази възможност - с оглед народът да види какво представляват и по този начин да може да се отврати не само от простаците и мерзавците, но и от простащината и от мерзавщините изобщо!