Тази сутрин на изпадналия в богомилско-нирванистично-будистко-тарикатско мълчание кандидат-доцент от ПУ (той е духовен вожд на партията на мерзавците-оплювачи, които откраднаха администрирането на фейсбук-групата в моя подкрепа и я превърнаха в добре поср@н руски ПИК-мутро-гербовашки нужник!), с него тия дни водих съкрушителен дебат (неговия видеозапис той има добрината най-позорно да скрие!), ми се наложи да изпратя ето това напомнящо, насърчаващо и подбуждащо към размисъл писъмце:
G-n Грънчаров, разбрах че най-после сте водили дискусия с доц. Пашев, но не я намирам в канала ви Паралел42. Моля, дайте ми линк.
7.04.24 г., 18:13
Да, с полудоцентът Пашев водихме дискусия, но той я скри, направи клипчето частно, то затова не може да се гледа, само той може да си го гледа - и да си ближе раните. Разбирате ли, то, клипчето, не е на моя канал, а па полудоцентския. И той беше победен от мен така, че го е срам хората да гледат резила му. Затова и крие клипчето. Разбирате ли сега? Искайте от него да пусне клипчето да се гледа свободно. него го е срам от него, а не мен. Това е истината.
С поздрав от сърце: Ангел Грънчаров
ПОДКРЕПА: Become a Patron!
Освен това смятам, че нашият "Картаген" - масовото българско безразличие спрямо истината и свободата! - е крайно време да бъде разрушен...
Търсете по книжарниците забележителната книга на философа Ангел Грънчаров ИЗВОРИТЕ НА ЖИВОТА: вечното в класическата и модерната философия, изд. ИЗТОК-ЗАПАД, февр. 2009 г., 520 стр. Книгата ИЗВОРИТЕ НА ЖИВОТА, външно погледнато, е систематичен курс по философия, в който обаче твърде експресивно се тълкуват и вечните въпроси, вълнуващи човешките същества на тази земя. Подобна форма, именно курс лекции по философия, осигурява на автора така потребната живост, непосредственост и свобода в общуването със съзнанието на читателя. През цялото време той се стреми да бъде близо и да не изневерява на ония неизбежни сърдечни трепети, благодарение на които човекът става човек – и личност, разбира се. Опитва се да приобщава съзнанието на читателя към така вълнуващата мисловност на непреходното, която именно е истинското богатство на човека.
Няма коментари:
Публикуване на коментар