Познавате ли нашите звездни ПРОФЕСИОНАЛНИ БЕЗДЕЛНИЦИ или инфлуенсъри?
Дръзнах да кажа нещо срещу една звезда (Манол Глишев) и това предизвика буря от възмущение, разбира се, а мнозинството от демократичната общност се отврати от мен мълчаливо, разбира се, как иначе да се отврати; става дума за това, че Глишев, като "прероден Ботев", требвало било да ги издигнеме за... президент, моля ви се! Аз възразих, което се възприе общо взето като кощунство и като подлост, разбира се; но ето един коментар, на който си заслужаваше да отговоря; вижте и моя отговор (в който се съдържа описание на един нашенски феномен!)/
ВЪПРОС: Глишев принципно не е ли един от най-твърдо застъпените проевропейски настроени журналисти в България?
ОТГОВОР: Да, проевропейски е. Но се държи така, че да създава негативен образ на проевропейците. Разбирате ли къде е проблема? Има хашлашки изхвърляния. Което е не просто грозно, аз се плаша да не е злоумишлено. В смисъл, че някой да му плаща да работи в тази посока.
(Прочети ЦЯЛАТА ПУБЛИКАЦИЯ)
Няма коментари:
Публикуване на коментар