Какво става със страните, управлявани от разбойници?
Русия е пример за това какво става с една страна когато нейни вождове са хора с изявен манталитет на хулигани, на разбойници:
● Ленин е мошеник, който с германски пари прави "революция" в Русия за да я извади от войната (Първата световна)!
● Сталин е професионален обирджия на банки, т.е. е криминален престъпник!
● Путин е уличен побойник, жестоко бит от по-силните, който е изпълнен с жажда да отмъщава за личностната си непълноценност! (Прочети ЦЯЛАТА ПУБЛИКАЦИЯ)
ПОДКРЕПА: Become a Patron!
Освен това смятам, че нашият "Картаген" - масовото българско безразличие спрямо истината и свободата! - е крайно време да бъде разрушен...

Няма коментари:
Публикуване на коментар