
Снимка на Asen Burgas в групата: РУСИЯ - ЗАПЛАХА ЗА СЪСЕДНИТЕ СТРАНИ. СВЕТЪТ СЕ НАДИГА ЗА РЕШИТЕЛЕН ОТПОР!
Потомците на комунистите пищят кански,когато стане въпрос да се премахнат комунистическите символи, техните "сакрални" знаци! "История" било! Да, но лоша, срамна история! "Спомен" било! Да, но от техните "спомени" вече и наши не можем да имаме! Ако турците биха направили паметник, възхваляващ Баташкото и Чипровското клане, то и тях ли трябваше да ги запазим, че били "история"?
В Германия и най-вече в Европа няма паметници на Хитлер. Хитлеристките партийни секретари ги гонеха по целия свят, хващаха ги и ги осъждаха - заради зверствата, които бяха извършили. Това е неоспорим факт, именно защото в Европа беше извършен необходимия процес: ДЕНАЦИФИКАЦИЯ! А в България ще продължава да има комунистически паметници защото нямаше ДЕКОМУНИЗАЦИЯ!
Написа: Цеци Лилков
ЗАБЕЛЕЖКА: Моята теза е че комунизмът е по-голямо зло от национал-социализма, което съвсем не значи, че този последният не е голямо зло. Тъй че според мен е правилно знакът за равенство в изображението по-горе да бъде заменен с ето този знак >
Няма коментари:
Публикуване на коментар