Като се разхождам из Мрежата срещам рояци копейки, които дърдорят врели-некипели, т.е. идиотщини, глупости; обикновено здравомислещите хора ги подминават (ако се бориш със "свинья" ке се оцапаш яко, нали така?!), но пък немислещите им се връзват, ерго, нужен някакъв е отпор на тази нагла руска напаст, налага ни се да се борим (БЕЗРАЗЛИЧИЕТО КЪМ МЕРЗОСТИТЕ ИМ Е СЪУЧАСТИЕ!); затова аз като опитен философски консултант ви предлагам (ако разсъдъкът ви е все още здрав, неотровен - и държите да си остане такъв!) да не подминавате пасивно, безучастно разпищолилите се сабаки (кучета!) на "руския мир", а да им подхвърляте ето такива леки и твърде приятни за техните уши фразички:
- Алооу, копейка, у меня вопросче к тебе: тъй си копейка от глупост или за паричками, скажи, пажалуйста?
Много важно е да разгавариваете с тях на развален българо-съветско-руский язъйк тип "таваришч Карбовский разгаваривает с таваришч Митрофановая"!). Или да ги зарадвате, да ги успокоите със следната душеспасителна мисъл:
- Копейка, пореви си още малко, може пък мъката и злобата ти некагда да изчезнат!
Копейкаджиската душа е проста, злобна и затова е жадна за малко доброта и човечност. Затуй им скажете:
- Много поздрави от мен на таваришч Митрофанова, таваришч руский папагал, и на нейния добре платен паж таваришч Карбовский, скажи им, че тъй мило гледащия с добрите си очички таваришч Путин напразно си харчит денжата, пардон, паричките!
И други подобни мили и доброжелателни мисли можете да им кажете. Повярвайте ми, тези реплики имат доста силно въздействие върху тъй нещастната и жестоко, направо бесовски озлобена по тази причина кагебистко-руска, пардон, копейкаджийска душа! Човеци сме все пак, нека да им помагаме: този терапевтичен метод се нарича "мозъчна атака", за което все пак се иска мозък де, но карай, нема да придиряме сега! А пък иронията, както учи великият Сократ, е най-мощното и ефикасно оръжие, то при това не убива, а лекува душите!
Да се карате с копейки е тъпо. Осмивайте ги. Ще лудеят, ще беснеят, ще реват от мъка и когато се усетят, че са станали смешни, че са станали за резил, може пък, евентуално, да заблещукат искрици здрав разсъдък в клетките им зомбирани от толкова много руска пропагандна отрова души! Дай Боже!
Хубав ден ви желая и бъдете много щастливи в идващия уикенд!
ПОДКРЕПА: Become a Patron!
Освен това смятам, че нашият "Картаген" - масовото българско безразличие спрямо истината и свободата! - е крайно време да бъде разрушен...
Абонирайте се! Подкрепете свободната мисъл и свободното слово в България тъкмо когато те са в страшна немилост! (Забележка: Можете да получавате броевете на в-к ГРАЖДАНИНЪ за 2011 г. ако пишете на имейл angeligdb@abv.bg

Няма коментари:
Публикуване на коментар