Борисов: Който пие ракия, яде сланина, пуши и се прави на бабаит, да си плаща после в болницата (видео)
Допълнение: Некои искрени вопли на народната българска душа по повод последните дълбокомудри мисли на госин Премиеро за народното здраве и за липсата на дисциплина сред нас, българите:
Нашият вожд Боко ке ни научи да се храним правилно, време е да престанем да ядем повече сланина, време е да спрем да пием тая пуста ракия-скоросмъртница и душегубка, време е да се откажем да пушим цигари, тоест време е да зафанем да живеем съвсем здравословно!
Па и пеша требе да одим, че с тия поршета сме за никъде! Да, требва да се движим, повече никакви поршета и други леки автомобили!
Е, а що прави магистрали бе, госин Премиер? Аз това порше сега какво да го правя?
Апропо, нали филиите с мас уж бяха готино нещо - я какъв бабаит се става като ручаш от тях! Вижте г-н Боко каков пич стана!
Да земем да си садим сами картофите и да си ручаме картофи донасита и то без да даваме пари за тях; студентите пък да не се мотат повече по кафенетата ами да земат да идат по селата и да станат овчари, та да вършат нещо полезно, аман от това учене; крайно време е да спрем да ядем пустите кюфтаци, нека кучетата занапред да ядат мазни пържоли, а ний ще се храним вече съвсем здравословно и правилно, за да не одим по болници.
Здравето на целокупния ни народ е в нашите собствени народни ръце!
Няма коментари:
Публикуване на коментар